Ana sayfa

Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

WESEN Technologies, Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Gıda Endüstrisi, İlaç ve Yüksek Teknoloji Aletleri gibi çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılan hassas basınç göstergeleri ve termometrelerin en iyi geliştirilmesine sahip profesyonel bir basınç ölçer üreticisidir.

 

Üretim kalitemizi ISO9001 sertifikalı gerekli kıyaslamanın üzerinde tutmak için "Uygun Fiyat, Doğru Teslimat, İyi Kalite" kavramını ve çeşitli iş yönetimi modellerini uzun süredir takip ediyoruz.Üretilen her ürün için tutarlı bir %100 kalite denetimi sağlarken.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Wesen Technologies, 2010 yılında kurulmuş olup, basınç ve sıcaklık ölçümü için enstrümanlar tasarlama, üretme ve ihraç etme konusunda uzmanlaşmıştır.Başlıca ürünlerimiz manometreler ve bimetal termometrelerdir.

 

Firmamız CNC makineleri, lazer baskı ve kaynak makineleri gibi gelişmiş ekipmanları benimser.80'den fazla deneyimli kadro ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile üstün performans ve istikrarlı kalite ile ürünler sağlayabiliriz.Sağladıklarımız, Yiyecek ve İçecek, Sıhhi Tesisat ve HVAC, Kimya ve Petrokimya, Hidrolik ve Pnömatik, Su Arıtma, Petrol ve Gaz, Enerji ve Güç gibi birçok endüstride yaygın olarak uygulanmaktadır.

Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Aracısı

İhracatçı

Markalar : WESEN

No. Çalışanları : 80~150

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar Çin Wesen Technologies (Shanghai) Co., Ltd. Sertifikalar